Skip to main content
  • DE KELDR. L'itch, GASMM & HOAM
1 of 3

DE KELDR. L'itch, GASMM & HOAM

Sat 7 Mar 2026 20:30 - 23:45 Kafee Zapoi, 2800

DE KELDR. L'itch, GASMM & HOAM

Sat 7 Mar 2026 20:30 - 23:45 Kafee Zapoi, 2800

Need help?

Manage tickets

L’ITCH (Mechelen/Antwerpen) is een viermansband die de Vlaamse gitaarscene doet daveren. Hun debuut Urges mengt alternatieve en zware rock met grunge- en Britse invloeden. Met A Numbers Game groeiden ze verder, met Spotify-features, lovende recensies en uitverkochte shows. De band brengt pure, rauwe energie en een sound waarin chaos en precisie samenvloeien. Post-punk, power-pop en noise rock worden bij L’itch een intense, onweerstaanbare live-ervaring.

HOAM is het muzikale project van Jeroen De Vos, een multi-instrumentalist uit Aalst die experimentele synths verweeft met zware gitaren en breekbare melodieën. De band bestaat uit muzikanten uit onder meer L’itch, Makimura, WITT en Anna Lies (/Shevolver)

GASMM combineert het beste van alle genres uit de jaren ’90: luide grunge gitaren, shoegaze-inferno’s en melodieuze vocals afgewisseld met stevige uitbarstingen. Een (or)GASMM voor het laten bloeden én kalmeren van je trommelvliezen.


HOAM staat voor Home Of Aging Memories en verwijst naar korte momenten die een leven lang blijven hangen. Die herinneringen vormen de kern van hun muziek. De songs balanceren tussen kracht en kwetsbaarheid, met zware gitaren, experimentele synths en melodieën die zacht maar snijdend raken.

•••••••

• TIMETABLE •
+- 20u30 deuren
+- 21u00 eerste band (HOAM, GASMM, L'itch)

• PAY WHAT YOU CAN •
adk/vvk: 4eur, 8eur, 15eur

@kafeezapoi @l.itch @hoam_band @gasmm_band #uitinmechelen #dekeldr #kafeezapoi #mechelen #2800love


Location

Kafee Zapoi, 2800