Skip to main content
  • Wild & Wonder 1 day retreat
1 of 3

Wild & Wonder 1 day retreat

Sun 19 May 2024 10:30 - 16:30 De Grond, 2520

Wild & Wonder 1 day retreat

Sun 19 May 2024 10:30 - 16:30 De Grond, 2520

Need help?

Manage tickets

Wij, Lily Joan Roberts, & Chantal Dierickx, beide holistic health lovers & friends nemen jullie mee op onze ‘perfect day’.
Wij hebben elkaar ontmoet via onze passie voor wholesome en plantaardige voeding en een bewuste levensstijl, waarin we zelf de tools om ons in balans te brengen onderzoeken en implementeren.

Het kriebelt al heel lang, om wat wij als zo klrachtig ervaren, samen te delen met anderen. So here it is! Ons Wild & Wonder 1 day retreat.

Wat kan je verwachten?
We gaan samen een dag intens beleven.
Het is ZÓ mooi wanneer een groep vrouwen samenkomen, om intentioneel te verbinden. Dat is waar we jullie in zullen begeleiden. Een gastvrije space creëren, waarin we allemaal kunnen samenkomen in onze essentie. Wie we zijn, wat we doen, wat we hebben meegemaakt, is totaal niet van belang. We zijn daar, in dat moment en verbinden met de intentie van waar we graag meer van willen hebben, wat we graag willen laten groeien in het aankomende seizoen.

De Lente is het ideale seizoen om zaadjes te planten, die tot bloei kunnen komen in de zomer.
Via zachte rituelen, begeleiden we jullie er in, hier contact mee te maken en te visualiseren voor jouw toekomst.

We houden de specifieke inhoud graag nog als verrassing, maar weet dat je tijd zal hebben om te vertragen, te verbinden, te lachen, te spelen & te genieten.

Is dit voor jou?

Deze 1 day retreat is voor jou, wanneer je het gevoel hebt dat alles wat te snel gaat. Dat je veel ideeën hebt, maar niet komt tot de uitvoering ervan. Wanneer je je soms eenzaam voelt, met je ideeën en niet vaak échte verbinding voelt met je omgeving. Maar je hebt er wel écht nood aan. Je hebt een open geest om eens ‘wat anders’ te doen en je bent aan het popelen om een excuus te hebben om eens een dagje voor jezelf in de natuur te voorzien.

GOOD TO KNOW: Je moet geen ervaren yogi, health practitioner of spirituele guru te zijn. Deze dag is er net, om nieuwe zaken te ontdekken op een laagdrempelige, zachte manier.

Praktisch?

10u30
Aankomst met lekkere hapjes en drankjes. Be welcome.

11u00
We verzamelen ons in een cirkel en nemen jullie mee in een begeleide meditatie, om te zakken in je lichaam. Vandaag draait het om het hier en nu. Wat er allemaal aan de gang is in 'normal life', brengen we op de achtergrond. Via verschillende technieken nodigen we je uit om te voelen.
We zoeken de connectie op met kruiden en wat ze voor jou kunnen betekenen.

12u00
We wandelen in de tuin en gaan op zoek naar eetbaar wild. Hiermee bereiden we samen een heerlijk voedzame maaltijd op open vuur. 
Het is een groepsgebeuren. We proeven, creëren en eten samen. Op intuïtieve wijze maken we een heerlijke lunch.

14u
Aan de hand van een theeceremonie maakt ieders een gepersonaliseerde kruidenmengeling om mee naar huis te nemen.
Dit mindfull theemoment kan je thuis opnieuw en opnieuw gaan beleven.

14u30
Je krijgt een momentje rust. Ga wat wandelen, blijf lekker zitten. Kijk, luister, voel wat je lijf te vertellen heeft.

15u-16u
We zijn nu goed gezakt in ons lijf. Tijd voor een intentieritueel. Wij begeleiden jullie in het vinden van wat je vuur momenteel doet sparken. Waar wil je meer van. Dit laten we letterlijk en figuurlijk groeien. 

16u30
We ronden zachtjes af met een leeg hoofd en een vol lijf. Om het volledig te integreren geven we beweging een centrale plek. Let's dance.

Prijs: 120 euro, inclusief drankjes, snacks en heerlijke maaltijd. Je betaalt nu 50 euro en neemt 70 euro cash mee ter plaatse.
Adres: De Grond (broederlozestraat 2T, 2520 ranst)