Skip to main content
  • Online GRYP-Talk: De belasting op erfenissen | Voor niet GRYP-leden
1 of 3

Online GRYP-Talk: De belasting op erfenissen | Voor niet GRYP-leden

Tue 13 Oct 2026 20:00 - 21:30 CEST Online, Microsoft Teams

Online GRYP-Talk: De belasting op erfenissen | Voor niet GRYP-leden

Tue 13 Oct 2026 20:00 - 21:30 CEST Online, Microsoft Teams

Need help?

Manage tickets

Op dinsdag 13 oktober organiseren we samen met ons GRYP-teamlid André van Luijk een online GRYP-talk over erfbelasting. Voor 10 euro kun je aansluiten bij de talk. GRYP-leden kunnen kosteloos aansluiten.


De roep om hogere belastingen op vermogen en nalatenschappen wordt steeds luider. Hoewel de erfbelasting lange tijd als een van de meest onpopulaire belastingen gold, bleek uit recent overheidsonderzoek onverwacht een "meerderheid" van de bevolking voorstander te zijn van verhoging. Deze uitkomst kreeg brede aandacht in de media en zette het onderwerp definitief op de politieke agenda.

De vraag is niet langer of de belasting op erfenissen omhooggaat, maar hoe snel en in welke mate. Wat maakt dat het maatschappelijk klimaat rond vermogen en erfenissen zo snel verschuift? Waarom heeft de overheid structureel meer inkomsten nodig, en hoe kun je daarop anticiperen? Wie pas nadenkt over schenken of erven op het moment dat het zich voordoet, is doorgaans te laat.

Praktische informatie

De online GRYP-talk is van 20:00 tot 21:00. Aanmelden is verplicht. Na aanmelding ontvang je de deelnamelink. Je hebt geen webcam of microfoon nodig om deel te nemen; vragen kunnen eenvoudig via de chat worden gesteld.

  • Dinsdag 13 oktober
  • 20:00 - 21:30
  • Aanmelden verplicht