Zapraszamy na SYLWESTERA z Radiem PRL na Statku!!!!
PROMOCJA LAST MINUTE DO 30.12.2021 WŁĄCZNIE ‼️‼️‼️
BILETY PO £100 Od osoby‼️‼️‼️‼️
Czeka na Was niesamowite, niepowtarzalne przywitanie nowego roku podczas 5 godzinnego rejsu po Tamizie.
Dobrą zabawę zapewnią DJ-e z Radia PRL
Podczas rejsu odbędzie się pokaz iluzji! Na naszych gości będzie czekał ciepły bufet w formie szwedzkiego stołu.
Dwupoziomowy statek gwarantuje dużo miejsca i komfort dla wszystkich. Dodatkowo jeden poziom jest częściowo otwarty, zapewniając świeże powietrze i możliwość obejrzenia Londynu z nieco innej perspektywy w tak szczególnym dniu.
Ruszamy o godz. 20:00 z Temple Pier WC2R 2PN i mamy całe 5 godzin dobrej zabawy. Kończymy o 01:00 w tym samym miejscu.
Na pokładzie będzie dobrze wyposażony bar.
Cena: £100/osoba.
W cenie biletu: ciepły bufet, 5 godzinny rejs, pokaz iluzji, wspaniała zabawa i niezapomniany SYLWESTER na Tamizie.
Przywitaj z nami Nowy Rok na Statku!
WAŻNE!
Wpuszczamy na pokład od 19:45, o 20:00 odpływamy! Nie czekamy na spóźnialskich!
Impreza dla osób powyżej 21 lat
W związku z wprowadzonymi przez rząd w Wielkiej Brytanii obostrzeniami, informujemy, że nasza impreza może się odbyć, ale zostały wprowadzone pewne wymogi, którym musimy się podporządkować. Od środy 15 grudnia 2021r. wprowadzony zostaje obowiązek sprawdzania przez organizatora paszportów lub testów covidowych wszystkich uczestników imprez tanecznych.
WAŻNA INFORMACJA!!!!
W związku z powyższym informujemy, że przy wejściu będą skanowane kody QR „NHS Covid Pass” lub zarejestrowane na stronie NHS, darmowe testy lateral flow, wykonane i zarejestrowane w ciągu ostatnich 48 godzin. Link do rejestracji testu poniżej:
https://www.gov.uk/report-covid19-result
Wygenerowanie kodu QR NHS Covid Pass jest możliwe w aplikacji NHS.
Ze względu na zwiększoną ilość sprawdzanych dokumentów, wejście na pokład rozpoczniemy o godz. 19:30.
Aby uniknąć dalszych opóźnień, radzimy, aby pasażerowie mieli przygotowany kod QR NHS Covid Pass lub zarejestrowany negatywny wynik testu na Covid, na telefonie lub jego wydrukowaną wersję.
Firma wynajmująca statek nie bierze odpowiedzialności za reklamacje związane z odmową wpuszczenia na statek osoby, ze względu na brak posiadanych powyższych , wymaganych przez rząd, zaświadczeń.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy.
e-mail: partystatek@prl24.co.uk
Jeżeli mają Państwo symptomy świadczące o możliwości zarażenia COVID-19, prosimy zostać w domu.
Osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczone na pokład!
Zakaz wnoszenia na pokład: własnego alkoholu, napojów oraz jedzenia.
Rejs po Tamizie z Temple Pier, WC2R 2PN