Soundmakers-concert
De stem als uniek expressiemiddel
In dit avontuurlijke concert laten Arnhemse Soundmakers onder leiding van dirigent en zangeres Christine Duncan horen welk oneindig gevarieerd kleurenpalet je kunt maken met een toevallige verzameling stemmen. Dit, in combinatie met de sfeervolle songs van zangeres Ineke Vandoorn en gitarist Marc van Vugt, levert een concert op waarbij je gegarandeerd op het puntje van je stoel zit.
Spannend
Christine Duncan, speciaal voor dit project uit Canada overgekomen, weet als geen ander hoe je de mooiste klanken uit een groep zangers - en niet-zangers - tovert. Gedurende het hele weekend hebben de drie artiesten gewerkt met mensen die hun stem eens op een ander manier willen gebruiken. Een spannend experiment met dito resultaat.
Verbinding
Het Soundmakers-project, georganiseerd door Vandoorn en Van Vugt, vindt plaats in maar liefst drie steden: Arnhem, Den Bosch en Houten. Iedere groep geeft een eigen concert, en op zondag 19/1 is er een eindconcert inclusief opname in Houten, door alle soundmakers samen.
Een project dat uiteraard helemaal in het straatje van Vocal Vibes ligt, we zijn dan ook blij en trots dat we de Arnhemse editie mogen organiseren en presenteren. En mede dankzij een subsidie van het VSB-fonds konden we ook een aantal muziekminnende bewoners van het AZC Arnhem gratis laten meedoen.
Wat is er mooier dan mensen uit alle hoeken van de samenleving te verbinden, via de universele taal die muziek heet?
Location
Theater de Leeuw, 6824 DA